האם שיווק אינטרנטי שווה לעסק שלך?

כל בעל עסק שואל את עצמו כל פעם מחדש כמה להשקיע בפרסום באינטרנט וכמה זה אפקטיבי. בעלי עסקים רבים מקבלים למעשה את כל הלקוחות החדשים שלהם דרך האינטרנט ויש המון אפשרויות מעניינות לקידום המטרות העסקיות לדוגמא: רשתות הפרסום של גוגל ופייסבוק, שבהתאמה ודיוק לכל עסק בפני עצמו, נותנות פתרון שיווקי מסוים.

 

לא תמיד זה הכי משתלם כי תלוי בסוג העסק. היום יש חברות שמספקות "לידים" ( לקוחות פוטנציאלים")לפני שאנחנו פונים לחברות הללו עלינו עדיין להבין ולהחליט על התקציב איתו נעבוד לקידום המטרות השונות, וכיצד למדוד את האפקטיביות שלו. תמיד הכדאיות לליד תלויה בסוג השירות או המוצר שהעסק מוכר.ככל השירות יקר טוב או המוצר יקר יותר – כך משתלם לנו לשלם עבור הבאת כל לקוח פוטנציאלי אלינו לחברה.ישנו פרמטר חשוב לא פחות. מי יטפל במכירה ללקוח ומי יצור עם הלקוח את הקשר.

 

ישנם בעלי עסקים שרוצים לרכוש לידים – אך הם עסוקים מעל לראש ואינם מסוגלים לטפל בכל הפניות שמגיעות אליהן.וכך הם מבזבזים כסף רק על הבאת לקוחות ואף אחד לא בעסק לא מטפל בלקוח וחבל.

 

דבר נוסף שהוא מאוד חשוב – עלינו להחליט על בסיס העבר – בכמה לקוחות אנחנו באמת מסוגלים לטפל בו זמנית.

 

למעשה ייתכן מצב שבו יהיו אלינו פנויות של לקוחות – אבל לא נוכל לתת להם שירות הולם וניצור לעצמינו מוניטין של חברה שלא מטפלת בלקוחות שלה.בעלי עסקים לעיתים "נופלים בפח" ומשלמים עבור לידים שלא באמת מתאימים בדיוק לדפוס "הלקוח האידאלי" – אלא הם יותר לקוחות שרק רצו לשאול שאלה בנושא.

 

חשוב מאוד לשים לב ממי קונים את הלידים וחשוב להגדיר לחברה מיהו הלקוח האידאלי עבורך שעליו אתה מוכן לשלם.

 

כל בעל עסק חייב להבין שהלקוחות שלו חשופים מידי יום לפרסומות רבות ולא תמיד הם מחפשים את המוצר או השירות שלו כאן ועכשיו ולכן יש יתרון גדול מאוד לקנות לקוחות מעניינים רבים שמחפשים את המוצר שלך עכשיו.

 

המאמר נכתב ע"י מטי עבאדי – מנכ"לית פוזיטיב ניהול מומחים בהגדלת הכנסות לעסקים. צור איתנו קשר עוד היום - מטי עבאדי 052-7387080 מנכ"לית. פוזיטיב ניהול מומחים בהגדלת הכנסות לעסקים

שיחת חינם 1700-70-80-83

שיווק

פוזיטיב ניהול

"פוזיטיב ניהול היא חברת הייעוץ העסקי היחידה בישראל שמתחייבת ל100% הצלחה"!

052-7387080​

"פוזיטיב ניהול – מומחים בהגדלת הכנסות לעסקים " רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב ,קומה 42

טל´ 052-7387080   |   1700-70-80-83    |     mati@positive-biz.co.il

 

לחץ כאן

טלפון:

This field is required.

הטופס נשלח בהצלחה...

שם:

This field is required.

לפגישת ניתוח הפוטנציאל העסקי שלך בחינם:

שם:

This field is required.